Rreth Nesh

Na zgjidhni një herë dhe do të na zgjidhni gjithmonë

#
#
Hotel Joni
Rreth Nesh

Hotel Joni Lukove 4 yje ndodhet në Rrugën Nacionale Lukove në Lukovë në 241 m nga qendra. Ju mund të përdorni ATM nëse keni nevojë për para. Dhomat e bollshme familjare do të bëhen një zgjedhje e përkryer për një pushim familjar ose një grup miqsh. Udhëtarët mund të përdorin pagesën vetëm me para në dorë.

Mysafirët në hotel do të mund të shijojnë aktivitete në dhe përreth Lukovës, si peshkimi, snorkeling dhe çiklizmi. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 113 km nga Hotel Joni Lukove. Shijoni qëndrimin tuaj me Ne!

Na Kontaktoni

Zbuloni

Shërbimet Tona


Parkimi Falas

Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit.

Bar & Restorant

Restoranti u ofron mysafirëve ushqime të shijshme dhe të larmishme.

Dhoma Familjare

Shumica e familjeve përfitojnë nga dhomat tona familjare dhe komode.

Dhoma jo duhanpirëse

Të gjithë kanë të drejtë për ajër të pastër.

Shërbim Në Dhomë

Akomodimi ofron shërbim në dhomë.

Izolimi i Zërit

Në hotel, të gjitha dhomat janë të izoluara nga zëri.

Qëndro Njëherë,

MBAJ
KUJTIME
PERGJITHMONE

Ky hotel me 4 yje ka WiFi falas dhe bar. Disa dhoma në pronë kanë një ballkon me pamje nga deti. Mysafirët në hotel do të mund të shijojnë aktivitete në dhe përreth Lukovës, si peshkimi, snorkeling dhe çiklizmi.

Vendi më i mirë për të qëndruar. Rezervoni tani!