about

Joni Hotel

Na zgjidhni një herë dhe do të na zgjidhni gjithmonë.

about

Dhoma Luksoze

Ky hotel me 4 yje ka WiFi falas dhe bar. Disa dhoma në pronë kanë një ballkon me pamje nga deti.

RRETH NESH

Mirësevini në
JONI HOTEL

Hotel Joni Lukove 4 yje ndodhet në Rrugën Nacionale Lukove në Lukovë në 241 m nga qendra. Sipas kërkesës së mysafirëve, ekziston një check-in/out privat për mysafirët. Snorkeling është jashtëzakonisht popullor në mesin e udhëtarëve në këtë zonë. Ju mund të përdorni ATM nëse keni nevojë për para. Dhomat e bollshme familjare do të bëhen një zgjedhje e përkryer për një pushim familjar ose një grup miqsh. Restoranti pranë hotelit u ofron mysafirëve ushqime të shijshme dhe të larmishme.

Mëso Më Shumë

Dhomat Tona

Trajtohu me rehati të pakrahasueshme në dhomat e pritjes së dekoruar bukur dhe apartamentin luksoz me hapësirë, ngjyra të lehta dhe të ngrohta, të gjitha me ballkon për t'i ofruar klientëve qetësinë dhe relaksimin që ata dëshirojnë. Një vend ideal për të pushuar. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. Shijoni qëndrimin tuaj!

Shiko Dhomat
#

LUKSOZE,
KOMODE,
UNIKE

#
#

Zbuloni

Shërbimet Tona


Parkimi Falas

Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit.

Bar & Restorant

Restoranti u ofron mysafirëve ushqime të shijshme dhe të larmishme.

Dhoma Familjare

Shumica e familjeve përfitojnë nga dhomat tona familjare dhe komode.

Dhoma jo duhanpirëse

Të gjithë kanë të drejtë për ajër të pastër.

Shërbim Në Dhomë

Akomodimi ofron shërbim në dhomë.

Izolimi i Zërit

Në hotel, të gjitha dhomat janë të izoluara nga zëri.

Qëndro Njëherë,

MBAJ
KUJTIME
PERGJITHMONE

Ky hotel me 4 yje ka WiFi falas dhe bar. Disa dhoma në pronë kanë një ballkon me pamje nga deti. Mysafirët në hotel do të mund të shijojnë aktivitete në dhe përreth Lukovës, si peshkimi, snorkeling dhe çiklizmi.

Vendi më i mirë për të qëndruar. Rezervoni tani!