Bar & Restorant

Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju shërbyer.

Qëndro Njëherë,

MBAJ
KUJTIME
PERGJITHMONE

Ky hotel me 4 yje ka WiFi falas dhe bar. Disa dhoma në pronë kanë një ballkon me pamje nga deti. Mysafirët në hotel do të mund të shijojnë aktivitete në dhe përreth Lukovës, si peshkimi, snorkeling dhe çiklizmi.

Vendi më i mirë për të qëndruar. Rezervoni tani!